„Regaty o Puchar Wójta Gminy Brudzeń Duży"
Dodane przez admin dnia 29.09.2008 00:00
Czterdzieści jachtów walczyło w miniony weekend w Regatach o Puchar Wójta Gminy Brudzeń Duży. Przy przepięknej słonecznej pogodzie udało rozegrać się cztery wyścigi. W klasie T1 startowało 9 jachtów. Zdecydowanie wygrał Sławomir Krajewski na Odyseuszu, przed Andrzejem Rygielskim na Andrzeli i Tadeuszem Tkaczykiem na X-się.
Rozszerzona zawarto¶ć newsa
W T2 zmagało się 13 jachtów. Piotr Kułaga na Statusie i Paweł Bogdan na Hukana Matata zdobyli tę samą ilość punków, o pierwszym miejscu dla Piotra zdecydowała kolejność na mecie w ostatnim wyścigu. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Lewandowski na Bogusi.
W klasie T3 Zdecydowanie wygrał Leszek Bartosik na Dalu przed Łukaszem Paterem na Nosterze i Michałem Małachowskim na Ananke. W tej klasie startowało 11 jachtów.
W pozostałych klasach startowało od 2do 4 jachtów. Klasę T wygrał Michał Anulewicz na Okey, Omegę Marcin Trojanowski Kaliber 45, a Omegę Sport Marcin Kucelman Kaliber 46.
Puchar Wójta Gminy Brudzeń Duży zdobył Klub Żeglarski Petrochemia. Gratulujemy.