Nawigacja
Strona główna
Patron szkoły
Rys historyczny
Nasze filmy
Pracownicy
Rada rodziców
Dokumenty szkoły
Biblioteka
Świetlica szkolna
Dane adresowe
Kontakt
Szukaj
Do pobrania
Galerie nowe
Galerie zdjęć
Informacje dla rodziców
PrzydatneJak dojechać


Większa mapa
Ślubowanie klasy pierwszej i oficjalne otwarcie pracowni informatycznej
W 19 października odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. W święcie pierwszaków wziął udział Burmistrz Lubienia Kujawskiego Paweł Wiktorski. Pasowania na uczniów szkoły dokonała dyrektor Urszula Paczkowska. Uczniowie otrzymali z rąk Pana Burmistrza upominki w postaci przyborów szkolnych. Po ślubowaniu Burmistrz i Dyrektor Szkoły dokonali oficjalnego otwarcia nowej pracowni komputerowej. Wizyta Burmistrza w szkole była znakomitą okazją do rozmów z rodzicami i kadrą szkoły o osiągnięciach placówki, a także jej problemach. Zdjęcia z uroczystości w galeriach zdjęć.

admin dnia 19.10.2007 18:00 · Drukuj
Dzień Nauczyciela
13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak to zawsze bywa przy takich okazjach uczniowie prezentują przygotowane programy artystyczne w tym roku „popisywała się” klasa 2. Na uroczystość przybyły byłe nauczycielki naszej szkoły Panie Anna Wojciechowska, Maria Stasiak, Halina Stasiak i Bożena Zielińska. Zdjęcia z uroczystości znajdują się w galerii.

admin dnia 13.10.2007 17:27 · Drukuj
Sprzątanie świata
Sprzątanie to akcja w której corocznie biorą udział nasi uczniowie. W tym roku 17 września oczyszczaliśmy śmieci z przydrożnych rowów wzdłuż drogi Lubień Kujawski - Chodecz

„Sprzątanie świata" - [ang. Clean Up the World], to akcja międzynarodowa, w której łączy się powszechną manifestację przeciw zaśmiecaniu środowiska z pracą społeczną nad jego oczyszczeniem. Akcję rozpoczął Ian Kiernan w styczniu 1989 w Australii. W 1993, przy poparciu Programu Ochrony Środowiska Narodów Zjednoczonych, akcja rozprzestrzeniła się na inne kraje. Do Polski przeniosła ją Mira Stanisławska-Meysztowicz w 1994. Odbywa się co roku we wrześniu, a organizatorem jest fundacja „Nasza Ziemia".

admin dnia 17.09.2007 14:52 · Drukuj
Wakacje, wakacje i po wakacjach
Wakacje minęły jak z bicza strzelił, 3 września o godzinie dziewiątej rozpoczęła się inauguracja nowego roku szkolnego. Rozpoczął się kolejny rok zdobywania wiedzi i zdobywania doświadczeń. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów nauce, a nauczycielom wytrwałości i cierpliwości.

admin dnia 01.09.2007 14:00 · Drukuj
Nowa pracownia informatyczna
Nasza szkoła otrzymała nową pracownię komputerową zakupioną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach projektu "Pracownie komputerowe dla szkół" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. To wspaniały prezent przed nowym rokiem szkolnym. Nowa pracownia składa się uczniowskich dziesięciu stanowisk uczniowskich i serwera. Wszystkie komputery stanowią sieć podłączoną do Internetu. Dodatkowym wyposażeniem jest laptop i projektor multimedialny. Nowy sprzęt zapewne pozwoli na wzbogacenie prowadzonych zajęć w naszej szkole.

admin dnia 28.08.2007 12:27 · Drukuj
Wakacje
22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość zaszczycili swą obecnością Panowie Radni Józef Jędrzejowski i Zygmunt Wierzowiecki. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi, a mistrzowie sportu dyplomami. Teraz dwa miesiące odpoczynku i nabierania sił do dalszej pracy.

admin dnia 25.06.2007 09:29 · Drukuj
Finał Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł
18 czerwca w Lubieniu Kujawskim odbyło się gminne podsumowanie Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W imprezie wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. W trakcie mityngu nad Jeziorem Lubieńskim Kamil Zakrzewski, Mateusz Tomczak i Rafał Czajkowski z rąk Pani Burmistrz Haliny Lubasińskiej otrzymali wyróżnienia za udział w kampanii.

admin dnia 19.06.2007 08:25 · Drukuj
Wycieczka do Malborka
13 czerwca uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej pojechali na wycieczkę do Malborka. Wcześniej uczniowie „odwiedzali” zamek przez internet. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń

admin dnia 13.06.2007 09:00 · Drukuj
Dzień Dziecka
Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Dla uczniów był to dzień zmagań sportowych. Reprezentacje klas IV, V i VI rozegrały mecze piłki nożnej, a klasy młodsze pokonywały tory przeszkód. Uczniowie uczyli się też jak udzielać pierwszej pomocy. A na zakończenie dnia wszyscy spotkali się przy ognisku.

admin dnia 01.06.2007 20:00 · Drukuj
Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2007
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przystąpili do realizacji propozycji programowych Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Podczas Dnia Dziecka odbędą się zajęcia promujące zdrowy styl życia oraz konkurs plastyczny ukazujący właściwe postawyi zagrożenia czyhające na dzieci i młodzież.

admin dnia 01.05.2007 00:00 · Drukuj
Strona 30 z 30 << < 27 28 29 30
Przyjaciele szkoły
Urz±d miejski
Urząd Miejski Lubień Kujawski


3 Włocławski Batalion Drogowo Mostowy
3 Włocławski Batalion Drogowo Mostowy


Stowarzyszenie Saperów Polskich Włocławek
Stowarzyszenie Saperów Polskich Włocławek
Ważne strony
Sejm RP
Sejm RP


Urząd Wojewódzki
Urząd Wojewódzki

Urz±d marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe


Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy


Urz±d miejski
Urząd Miejski Lubień Kujawski

copyright www.zagle.net.pl 2008
PHP Fusion BlueStone