Nawigacja
Strona główna
Patron szkoły
Rys historyczny
Nasze filmy
Pracownicy
Rada rodziców
Dokumenty szkoły
Biblioteka
Świetlica szkolna
Dane adresowe
Kontakt
Szukaj
Do pobrania
Galerie nowe
Galerie zdjęć
Informacje dla rodziców
PrzydatneJak dojechać


Większa mapa
Dzień Ziemi

22 kwietnia odbył się po raz kolejny Światowy Dzień Ziemi.

adm dnia 02.05.2018 11:45 · Czytaj więcej · 48 Czytań · Drukuj
Konkurs Piosenki Ludowej w Wilkowichach

W czwartek 19 kwietnia uczennice Julia Seklecka, Nikola Zaborowska, Justyna Mikołajewska oraz Oliwia Góralska godnie reprezentowały naszą szkołę na konkursie piosenki o tematyce ludowej "Kujawskie Śpiewanie".

adm dnia 23.04.2018 20:36 · Czytaj więcej · 47 Czytań · Drukuj
Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 kwietnia 2018r. od godz. 9:00 r. w świetlicy wiejskiej w Grabkowie odbyły się 41 eliminacje powiatowe ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej. Organizatorem konkursu był Oddział Powiatowy ZOSP RP we Włocławku oraz Wójt Gminy Kowal. W turnieju udział wzięło 82 uczestników,w poszczególnych grupach wiekowych. Z naszej szkoły pojechało sześcioro uczniów z klas IV i VII. Mieli oni wspaniałą okazję spróbować swoich sił z innymi uczniami z całego powiatu. Tym razem nie udało się stanąć na podium, ale wierzymy, że w przyszłym roku będzie lepiej.

adm dnia 16.04.2018 20:54 · Drukuj
Wizyta przedszkolaków w Skansenie w Kłóbce

11 i 12 kwietnia 2018 roku przedszkolaki odwiedziły Muzeum Etnograficzne w Kłóbce. Tam dzieci wzięły udział w dwóch zajęciach: "Pożywienie dawnych mieszkańców Kujaw" i "Kto ma pszczoły, ten ma miód".

adm dnia 16.04.2018 20:48 · Czytaj więcej · 34 Czytań · Drukuj
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

23 marca 2018 br. odbył się VI Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Na konkurs przybyli uczniowie wraz z opiekunami z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Tegoroczny festiwal został objęty po raz kolejny honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego. Tematem tegorocznego konkursu była muzyka współczesna. Z naszej szkoły w festiwalu udział wzięło sześć uczennic: Justyna Mikołajewska i Julia Jędrusiak wystąpiły solo, Oliwia Góralska i Julia Pietrzak oraz Sandra Adamczewska i Julia Świerczyńska w duecie. Bardzo gratulujemy dziewczynom, a w szczególności uczennicom klasy VI Oliwii i Julii, które zajęły trzecie miejsce w kategorii junior i zaprezentowały utwór Adele "Send my love". Zagrały one również na gitarach. Życzymy im dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji do muzyki.

adm dnia 12.04.2018 21:39 · Drukuj
Wyjazd na basen

Wreszcie nadeszła wiosna! Uczniowie klasy I i III postanowili uczcić to w aktywny sposób i wybrali się na basen do Gostynina. Po opieką wychowawczyń dzieci mogły skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji/ Szaleństwom w wodzie nie było końca, a wspólna zabawa, jak wiadomo, jest najprzyjemniejszą metodą spędzania czasu. Marzeniem uczniów jest, aby takich dni w szkole było jak najwięcej.

adm dnia 12.04.2018 21:30 · Drukuj
Wyjazd do Kłóbki

Siódmego marca klasy I i III wybrały się na wycieczkę do pobliskiej Kłóbki. W tamtejszym skansenie uczniowie mieli okazję posłuchać o kujawskich tradycjach wielkanocnych. Wszyscy bardzo chętnie brali aktywny udział w zajęciach; malowanie pisanek tradycyjnymi metodami, zdobienie baranków i palm sprawiło dzieciom wiele przyjemności i przybliżyło zwyczaje naszego regionu.

adm dnia 12.04.2018 21:25 · Drukuj
Zabawa karnawałowa

Karnawał zbliża się ku końcowi i nadeszła pora na zabawę choinkową w naszej szkole.

adm dnia 13.02.2018 23:25 · Czytaj więcej · 98 Czytań · Drukuj
Wizyta policji

Przed feriami w naszej szkole pojawiła się policja. Nie odwiedzili nas oni jednak w związku z popełnionym przestępstwem, ale po to, aby przekazać dzieciom kilka ważnych porad na temat bezpieczeństwa.

adm dnia 13.02.2018 23:17 · Czytaj więcej · 56 Czytań · Drukuj
Dzień Babci i Dziadka

Sto lat! Takie wesołe okrzyki i śpiewy mogliśmy usłyszeć w piątek w naszej szkole, a powód był tylko jeden: obchody Dnia Babci i Dziadka.

adm dnia 21.01.2018 22:33 · Czytaj więcej · 100 Czytań · Drukuj
Wesołych Świąt


adm dnia 22.12.2017 16:07 · Drukuj
Strona 2 z 31 < 1 2 3 4 5 > >>
Przyjaciele szkoły
Urz±d miejski
Urząd Miejski Lubień Kujawski


3 Włocławski Batalion Drogowo Mostowy
3 Włocławski Batalion Drogowo Mostowy


Stowarzyszenie Saperów Polskich Włocławek
Stowarzyszenie Saperów Polskich Włocławek
Ważne strony
Sejm RP
Sejm RP


Urząd Wojewódzki
Urząd Wojewódzki

Urz±d marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe


Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy


Urz±d miejski
Urząd Miejski Lubień Kujawski

copyright www.zagle.net.pl 2008
PHP Fusion BlueStone